Baza Usług Rozwojowych

Home / Baza Usług Rozwojowych

Już wkrótce w Funduszu Górnośląskim S.A.  ruszają fundusze unijne na szkolenia i doradztwo

 Jesteśmy Operatorem Podmiotowego Systemu Finansowania. Zatem z nami u boku postaw na rozwój! Dowiedz się u nas więcej o dotacjach, skonsultuj wniosek, złóż go w naszym jastrzębskim punkcie!

 Fundusz Górnośląski S.A. wraz z nami (punkt dystrybucji środków w Jastrzębiu-Zdroju) rozpoczął już nabór wniosków do projektu „Wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim”, w ramach RPO WSL na lata 2014-2020, Poddziałanie 8.2.3. Projekt adresowany jest do przedsiębiorców mikro, małych i średnich z województwa śląskiego, którzy chcą uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe, czyli szkolenia i doradztwo. Z usług mogą korzystać właściciele i pracownicy przedsiębiorstw (umowa o pracę, zlecenia, o dzieło i inne). Fundusz Górnośląski S.A. będzie udzielać dotacji na usługi rozwojowe jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie śląskim.

 Główne atuty Podmiotowego Systemu Finansowania:

  • Przedsiębiorca wybiera – zgodnie z indywidualnymi potrzebami - usługi z oferty w Bazie Usług Rozwojowych na stronie https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/.
  • Baza Usług Rozwojowych powszechnie dostępna i bezpłatna.
  • Szeroki wachlarz możliwości - szkolenia, kurs zawodowy, e-learning, doradztwo, coaching, mentoring, studia podyplomowe.
  • Dofinansowanie do 100.000 zł na firmę i 80% wartości usług rozwojowych.

Fundusz Górnośląski S.A., z którym realizujemy projekt to operator, który gwarantuje:

  • Największy budżet na dofinansowanie usług rozwojowych.
  • Szybką weryfikację dokumentacji rekrutacyjnej i podpisanie umowy.
  • Bezpłatnego opiekuna dla każdego przedsiębiorcy – Opiekunowie pomogą na każdym etapie udziału w projekcie – od przygotowania dokumentacji rekrutacyjnej do rozliczenia usługi rozwojowej.
  • Mobilnych doradców na terenie województwa śląskiego – przyjadą i w siedzibie firmy wyjaśnią wszystkie wątpliwości.
  • 25 letnie doświadczenie w obsłudze MŚP w zakresie doradztwa i funduszy unijnych w regionie (jesteśmy spółką, której większościowym akcjonariuszem jest województwo śląskie).

Dokładne informacje podadzą Ci pracownicy punktu dystrybucyjnego w Jastrzębiu-Zdroju (EBI Association), ul Armii Krajowej 25 oraz pod nr 32 30 75 222.

W okresach trwających naborów punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Poza dniami trwania naboru punkt jest czynny w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki w godzinach 10:00-16:00. Aktualny harmonogram naboru do pobrania: https://www.bur.fgsa.pl/nabor/

Zapraszamy do udziału w Projekcie!!!

Skip to content